26 Eylül 2014 Cuma

PRS 400 MANUEL TEK KOVA BRİKET MAKİNASI-4 LÜ

BAŞLIK : 4 LÜ BRİKET MAKİNA – MANUEL TEK KOVA 
KOD       : 001
FİYAT    : 25.760 USD 
İLGİLİ    : TAYYAR ÖZTÜRK / +90 549 325 66 65 
FİYATA DAHİL OLAN ÜRÜNLER 
PRS 400 MANUEL TEK KOVA BRİKET MAKİNASI-4 LÜ 1 ADET 
PRS 400 BRİKET KALIBI MUHTELİF ÇEŞİTLERİ (ST 52) 2 ADET 
MANUEL SİSTEM ÖN PALET ÇIKIŞ SEHPASI (MAKARALI) 1 ADET 
MANUEL SİSTEM PALET TAŞIMA ARABASI 3 ADET 
MAKİNA OPERATÖR PLATFORMU 1 ADET 
PRS 400 MANUEL MAKİNA ELEKTRİK ÜNİTESİ 1 ADET 
BAZI TEKNİK ÖZELLİKLER 
PRS 400MANUEL İŞLETİM SİSTEMİNE GÖRE YERDEN HARÇ SANTRALLİ OLARAK DİZAYN EDİLMİŞTİR. MANUEL MAKİNE 24 SAAT ÇALIŞMA ESASINA GÖRE HAZIRLANMIŞTIR. YETERLİ PALET ADEDİ SAĞLANIRSA GÜNLÜK 8 SAAT ÇALIŞMA İLE 3.500 – 5.000 ADET ARALIĞI 20’LİK BRİKET ÜRETİR. MANUEL MAKİNELERİN ÇALIŞMA ESASI İNSAN GÜCÜNE DAYALI OLDUĞUNDAN,YAZILAN GÜNLÜK ÜRETİM KAPASİTELERİNDE VERİLEN DEĞERLERDEN % 20-25 ORANINDA DÜŞÜŞLER YAŞANILABİLİR. 
AÇIKLAMA 
YUKARIDAKİ ÖZELLİKLERDE OLAN BİR MAKİNE İÇİN TAVSİYE ETTİĞİMİZ KURULUM VE STOK SAHASI ORTALAMA 750 m2 DİR. ÇATI KAPATMA ZORUNLULUĞU YOKTUR.BETON ZEMİN, KURULUM SAHASI ÖLÇÜSÜNÜN MİNİMUM 1/3 Ü ORANINDA OLMASI TAVSİYE EDİLİR. MANUEL MAKİNELERDE YAPILAN ÜRETİMLER KURULAMA SAHASINA TEK TEK DİZİLDİĞİNDEN YARI OTOMATİK SİSTEME GÖRE DAHA FAZLA ALAN METRAJI YAZILMIŞTIR. 
AYRICA;TEK TEK DİZİLİ PALETLERİN ÜZERİNDEN ÜRÜN TOPLAMA İŞLEMİ ÇOK GENİŞ BİR ALANDA YAPILACAĞINDAN PERSONELİN ÇALIŞMA KAPASİTESİNDE DÜŞÜŞLER GÖRÜLMEKTEDİR.BU BAĞLAMDA TERCİHİNİZİ OTOMATİK MAKİNELERDEN YANA KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİZ. 
DİĞER ÖZELLİKLER 
BİR PALETTE: 4 AD. 20 LİK // 6 AD. 15 LİK // 8 AD. 10 LUK // 12 AD. KİLİT PARKE BASIMI GERÇEKLEŞTİRİR.
PALET ÖLÇÜSÜ: 50 x 90 x 4 cm
ÜRETİM İÇİN PERSONEL: 8 KİŞİ ( 2 KİŞİ HARÇ /1 KİŞİ MİKSER /1 KİŞİ MAKİNE /3 KİŞİ PALET TAŞIYICI /1 KİŞİ ÇİMENTO)
İHRACAT SEVKİYAT HACMİ : TAKRİBİ 1 ADET 20’LİK KONTEYNER’DİR.
TİCARİ ŞARTLAR 
BELİRTİLEN KAMPANYA FİYATLARI 30.06.2015 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR. TESLİMAT SÜRESİ MAKSİMUM 30 İŞ GÜNÜDÜR. TESLİMAT ÖNCESİ BİR PERSONELİNİZE OPERATÖRLÜK KURSU FİRMAMIZCA VERİLECEKTİR. MAKİNA TEK HARÇ KOVALI OLARAK DİZAYN EDİLMİŞTİR. İSTEĞE GÖRE 2. HARÇ KOVASI FİYAT FARKI ALINARAK İLAVE EDİLEBİLİR. DENEME VE TEST ÜRETİMİ ALICININ GÖZLEMİNDE FABRİKA SAHAMIZDA YAPILIR. İSTEĞE GÖRE DEVREYE ALMA İŞLEMİ FİRMAMIZ TARAFINDAN TESİSİN KURULACAĞI SAHADA YAPILABİLİR. MONTAJ EKİBİNİN YOL VE KONAKLAMA MASRAFLARI İLE HİDROLİK ÜNİTE YAĞI ALICIYA AİTTİR. ÖDEMELER SİPARİŞTE RESMİ SÖZLEŞME DÜZENLENEREK % 30 KISMI PEŞİN, KALAN KISMI TESLİMAT DA NAKİT OLARAK TAHSİL EDİLİR. SİPARİŞ DE TAMAMI PEŞİN YAPILAN ÖDEMELERE % 5 EKSTRA İSKONTO YAPILIR. FİYATLARIMIZ TRABZON FABRİKA TESLİMİDİR. VERGİ, NAKLİYE, SİGORTA, MASRAFLARI FİYATLARIMIZA DAHİL DEĞİLDİR. STANDART ALIMLARDA KDV ORANI % 18, TEŞFİK VE LEASİNG ‘DE % 1 OLARAK UYGULANIR. YURTDIŞI SATIŞLARDAN VERGİ TALEP EDİLMEZ. İMALATLARIMIZIN TÜMÜ BANKA KREDİSİ VE LEASİNG’LE SATIŞA UYGUNDUR. İMALAT HATALARINA KARŞI TÜM ÜRÜNLERİMİZ 2 YIL GARANTİLİDİR.YURTİÇİ ARIZALARDA 48 SAAT, YURTDIŞI ARIZALARDA DÜNYANIN HER YERİNE 72 İLE 120 SAAT ARALIĞI MÜDAHALE GARANTİMİZ VARDIR. SAHANIZIN İÇERİSİNE YAPMANIZ GEREKEN ÖN HAZIRLIK İLE İLGİLİ KEŞİF KURULUM PLANI FİRMAMIZCA ÜCRETSİZ OLARAK VERİLECEKTİR. 
MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL 
MAKİNE VE TESİS MÜŞTERİLERİMİZE PALET , SİLO, BUNKER, AMBALAJ MALZEMELERİ, FORKLİFT VB. EKSTRA SİPARİŞLERİ İÇİN FİYAT LİSTEMİZDEN % 10 İSKONTO UYGULANIR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder